PROJE……!
TAAHHÜT…..!
MUTFAK TAAHHÜDÜ….!
ENDÜSTRİYEL MUTFAK……!
ANAHTAR TESLİM MUTFAK…..!

Hep bu sözcüklerle kollar sıvanıp; kırgınlıkların, kızgınlıkların, hayal kırıklıklarının söz konusu olduğu sonlarla biten pek çok taahhüt var ülkemizde. Profesyonel mutfak sektöründe  uzun yıllar süren iş yaşantımızda, sürekli bir şeylerin eksik olduğunu, gerek imalatçının gerekse yatırımcının yanlışları olduğunu ve birbirlerini anlama sıkıntıları yaşadıklarını sıklıkla gözlemledik. Payımızca ve elimizden geldiğince bu sorunları en aza indirmeye çalıştık.
Bu süre içerisinde 100 lerce proje ve tesis taahhüdü gerçekleştirdik.

Ve bugün….

DOĞRU PROJE – DOĞRU MUTFAK ve DOĞRU TAHHÜT’ ler yapmak üzere sektörümüzde önde gelen tecrübeli kadro, imalatçı ve firmalar  ile yola çıktık. Tüm tecrübelerimizi ve hayallerimizdeki PROFESYONEL MUTFAK TAAHHÜDÜ’nü yaşayabileceğimiz bir organizasyona öncülük ediyoruz.

Her sözü veremeyeceğimiz, ancak verdiğimiz sözlerde ise sonına kadar arkasında duracağımız, bunu kaliteli imalatlarlarımız ve diğer markalar ile destekleyeceğimiz alt yapı projelerinin işine hakim profesyoneller tarafından hatasız hazırlanacağı, teslim zamanında yapılacağı ve kötü süprizlar yaşatmayacak bir firma olmak üzere kurulduk.

Mutfağı ‘‘Endüstriyel Mutfak ’’ bakış açısından kurtarıp, ‘‘Profesyonel Mutfak’’a taşıyacağız. Bunu yaparken sağlamlık,estetik,müşteri odaklılık,dürüstlük,kullanıcı dostu olma gibi değerlere sahip çıkacağız.

Biz bunları yapabilecek güce,bilgiye,tecrübeye ve en önemlisi Profesyonel Mutfakta Tutku’ ya sahibiz. Siz değerli yatırımcı ve girişimcilerle bir arada olacağımız için çok mutluyuz.

Tüm Queen Ekibi olarak saygılarımızla...